Про Нас

Код фінансової установи по ЄДРПОУ: 41685867

Відомості про власників істотної участі ( у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

а) відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи:

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "К-И-А."

Код ЄДРПОУ засновника: 41677091

Адреса засновника: 54001, Миколаївська область, м. Миколаїв, Центральний район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 69 А, офіс 1 , що володіє часткою в статутному капіталі фінансової установи у розмірі 100%.

б) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами - учасниками (засновниками, акціонерами) фінансової установи ( які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи):

- КУДРЯШОВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 18.09.1972 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54052, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ВУЛИЦЯ АЙВАЗОВСЬКОГО, БУДИНОК 6 А, КІМНАТА 512.

>

в) відомості про кінцевого бінефіцеарного власника юридичної особи:

- КУДРЯШОВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 18.09.1972 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54052, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ВУЛИЦЯ АЙВАЗОВСЬКОГО, БУДИНОК 6 А, КІМНАТА 512.

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи:

НАГЛЯДОВА РАДА в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов'язкове утворення наглядової ради не вимагається).

Виконавчим органом фінансової установи є Директор – Титомир Володимир Андрійович з 29.11.2019

Титомир Володимир Андрійович не володіє частками статутного капіталу фінансової установи.


Режим робочого часу фінансової установи:

Робочі дні: з понеділка по п'ятницю за виключенням державних свят;

Вихідні дні: субота, неділя, державні свята;

Робочі години: з 9 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня;

Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня.


ЦІНИ/ТАРИФИ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Ціна (тариф) на надання фінансової послуги становить 20% від суми прав вимоги, що відступається. Комісії та інші платежі відсутні. Фінансова установа розпочне надання фінансових послуг лише після отримання відповідної ліцензії.

Ціна (тариф) на надання грошових послуг у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, становить до 732% річних від суми кредиту. Фінансова установа розпочне надання фінансових послуг лише після отримання відповідної ліцензії.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувались, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансовоїх установи не приймалися.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту та Примірний договір: Правила та Примірний договір

Правила надання фінансових послуг з факторингу та Примірний договір: Правила та Примірний договір